Relax, rozkoš, erotika. Toto všetko má TANTRA

Slovíčko „tantra“ alebo odbornejšie tantrická masáž už určite počulo mnoho z vás čitateľov. V skutočnosti však mnoho ani len nemá poňatia o tom, čo tantrická masáž obnáša a čo je jej cieľom. Nejde iba o zopár hmatov, ktoré vám pomôžu s bolesťou chrbta či krku. Tantra prináša do sveta masáží niečo silenejšie, niečo duchovnejšie. V komplexe ide o to pomôcť nielen vášmu telu, ale aj vašej mysli. Tantrická masáž sa vám dokáže vryť pod kožu a znechať vo vás naozaj silný zážitok.

Holistická masáž

Tantra masáž prebieha v komornej atmosfére tlmeného svetla za sprievodu príjemnej hudby, ktorá vyvoláva ideálne prostredie. Vôňa za pomoci masážnych olejov alebo vonných sviečok znásobuje pocit slobody a otvorenosti. Súčasťou tantrickej masáže je aj nahota. Originálna tantra prebieha v úplnej nahote. Buď prichádza k nahote už na začiatku masáže alebo sa počas rituálov pred masážou vyzliekajú, ako masér tak aj klient.

Čo všetko to obnáša?

Dotyky, ktoré masér alebo masérka praktizujú v podstate nemajú vážnejšie zábrany. Dotýka sa vás na každom mieste vrátane intímnych partií. U mužov dochádza často aj k masáži prostaty, čo vyvoláva silný erotický zážitok. Masáž erotogénnych zón taktiež nie je výnimkou. Bod – G alebo rôzne hmaty, ktoré vás privádzajú k vzrušeniu sú správnou cestou, ako dosiahnuť ozajstné uvoľnenie. Počas masáže sa taktiež používajú rôzne pomôcky, či už lávové kamene, teplé uteráčiky, tlakové ihlice alebo kocky ľadu.

Netreba sa báť

Tantrická masáž je určená pre celé telo. Masážou sa vzbudzuje sexualita tela. Neznamená to však, že pri masáži dochádza k sexu alebo k nekonečným orgazmom. Masáž sa spravidla nekončí vyvrcholením klienta, no samozrejme sú rôzne variácie tantry a mnohé podniky ponúkajú aj túto službu. Netreba si to však zamieňať so sexuálnou masážou, kde k orgazmom pomerne často dochádza. Nemusí ísť však spravidla o orgazmus. Často si klient prejde takým vzrušením, že to v ňom vyvolá neukojený pocit rozkoše. Masáži predchádza taktiež „očista“. Zákazník sa osprchuje podobne ako masér a všetko prebieha úplne sterilne a hygienicky.

Výsledky tantrickej masáže

Tantra masáž je účinná, ako po stránke fyzickej tak i duševnej. Liečebné účinky spojené so samotnou masážou za účelom bolesťou kĺbov či svalov sú taktiež súčasťou. Často však ide práve o psychiku človeka, ktorú dokáže tantra oslobodiť. Mužom pomáha s erekciou, predčasnou ejakuláciou alebo pri problémoch s prostatou. Ženy si pochvaľujú odstránenie problémov pri pohlavnom styku alebo otehotnení. Dôkladné preskúmanie vášho tela taktiež prináša zážitok, ktorý si viete preniesť aj do partnerského života a ukázať, že vaše telo je stroj plný energie a skrytej vášne. Skúsiť TANTRU sa rozhodne oplatí.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!