Maximálne využitie priestoru vďaka vstavaným skriniam

Aj vy máte pocit, že vám už preplnené police v šatníku nadvihujú stropy? Nastal čas vaše veci roztriediť a urobiť si v ich skladovaní systém. Na to sú tu vstavané skrine na mieru.

Vstavaná skriňa sa vám prispôsobí

Ak vaša domácnosť nápadne pripomína skladačku lego, pravdepodobne už dávno vybočila zo svojho štýlu. Pomaly sa nie je kam pohnúť – čo voľné miesto pri stene, to nejaký kus nábytku. Jedna priestranná vstavaná skriňa, ťahajúca sa pokojne aj cez dve steny, by však všetko vyriešila. Ak žijete v Trnave a okolí, vstavané skrine na mieru vám navrhnú a namontujú odborníci z Lupacentrum, ktorí vedia, ako sa vám trafiť do vkusu. Stačí špecifikovať, čo všetko budete vo vašej budúcej vstavanej skrini skladovať. Budú to bežné, každodenne využívané veci, alebo aj sezónne oblečenie, žehliaca doska, sušiaky na bielizeň, väčšie alebo menšie domáce spotrebiče, slávnostné obedové súpravy či domáci textil? Možno vám napadne do vstavanej skrine ukryť televízor či pracovný stôl. Máte množstvo obuvi a iných doplnkov, ako sú kabelky, opasky alebo bižutéria? Vstavané skrine vám v Špačinciach pri Trnave vytvoria presne na mieru skladovacím potrebám i priestoru a poteší vás, že sa dajú zostaviť aj atypické tvary skríň.

Kvalitné vstavané skrine v Trnave a okolí

Výhodou vstavaných skríň je, že siahajú až po strop. Nesadá na ne prach a dokážu doslova zhltnúť všetko, čo potrebujete skladovať. Ich interiér si preto navrhujete sami. Niekto obľubuje zásuvky, iný nedá dopustiť na priestranné police, ďalší zasa oceňuje praktické závesné tyče alebo rôzne háky na nohavice či kravaty. Charakter komponentov závisí od vašich potrieb. Vstavaná skriňa do priestoru nijako nezasahuje, vďaka čomu je ideálna najmä v malých miestnostiach, v ktorých by bolo otváranie dverí bežnej skrine nemožné alebo nekomfortné. Akú farbu by mala mať vaša nová vstavaná skriňa? Bude obsahovať aj zrkadlo, ktoré je praktické, ale zároveň miestnosť opticky zväčší a presvetlí? Má pôsobiť ako chameleón alebo na seba pútať pozornosť? Najlepšie vstavané skrine v Trnave a okolí vám na mieru vytvoria v predajni Lupacentrum. Tam sa pred vami do skrine nik neskryje, ale vám ochotne poradia.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!