Ako ochrániť domov a záhradu pred neželaným vtáctvom?

Hľadáte zariadenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť pri odpudzovaní vtákov z vášho pozemku? Objavte spolu s nami cenovo výhodný prístroj špeciálne vyvinutý pre tento účel a spoznajte jeho benefity, charakteristiku a oblasť využitia.

V čom spočíva tajomstvo fungovania plašiča?

Interiér aj exteriér vašej domácnosti môže byť pred pôsobením rôznych vtáčích druhov jednoducho chránený bez potreby im nejakým spôsobom ubližovať. Úplne postačí využiť kvalitný plašič vtákov českej produkcie určený pre odpudzovanie operencov, akými sú holuby, škorce, vrabce, havrany, drozdy alebo vrany. Funguje na princípe ultrazvukových signálov, ktorých kmitočet a intenzita je premenlivá, vďaka čomu sa vtáky postupne na signál neadaptujú ani po dlhšom čase. Pre dosiahnutie maximálneho výkonu v rozsahu 40 metrov vo vonkajšom prostredí by ste plašič mali umiestniť pod uhlom 140 stupňov. Pracuje na báze externého sieťového adaptéra, ktorý je predávaný osobitne a preto si ho nezabudnite zakúpiť spoločne s daným odpudzovačom.

Jedinečné prednosti odpudzovača a jeho pôsobenie

Je dôležité zdôrazniť, že odpudzovač vtákov Deramax Bird je odolný voči vlhkosti, na druhej strane však jej pôsobenie môže oslabovať jeho efektivitu a je preto odporúčané, aby ste predišli padaniu snehu či dažďových kvapiek na zariadenie. Konkrétne miesto pre inštaláciu je potrebné vhodne zvážiť aj s ohľadom na domáce zvieratá, aby tak mali možnosť opustiť oblasť s dosahom pôsobenia prístroja. Čo sa týka vplyvu na človeka, signál vydávaný  plašičom sa spája len s veľmi slabou počuteľnosťou v bezprostrednej vzdialenosti a je tak veľmi nepravdepodobné, že by vám akýmkoľvek spôsobom prekážal.

Profesionálne plašiče vtákov popri kvalitných výsledkoch ponúkajú tiež garantiu v období piatich rokov, sú dostupné v priaznivých cenových kategóriách a vyžadujú si len minimálnu spotrebu elektrickej energie, vzhľadom k čomu sa spájajú s prakticky zanedbateľnými mesačnými nákladmi na prevádzku. V neposlednom rade máte k dispozícii tiež možnosť vyskúšania odpudzovača po dobu 90 dní, v rámci ktorej ho môžete v prípade nespokojnosti vrátiť so zárukou vrátenia peňazí za jeho kúpu.

Foto: Pixabay

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!