Kráľovstvo vašej domácnosti

Povinnosťou, ktorá vás čaká pri začínaní nového, samostatného života vo vlastnom bývaní či pri výmene domácnosti, je zariaďovanie interiérov. Každý sa chce v tom svojom cítiť príjemne a mať ho zariadený podľa vlastného vkusu a estetického cítenia. Pri väčšine návštev v byte u vás doma sa trávi čas s hosťami prevažne v obývačke. Preto sa ju snažte vybaviť si ju tak, aby bola reprezentatívna a pôsobila príjemne na vás a zároveň aj na ostatných. Voľte vhodný typ nábytku, kombinujte farby a nezabúdajte na doplnky.

rohová sedacia súprava Renata

Nábytok
Vaša obývačka je priestor, v ktorom budete tráviť väčšiu časť vášho voľného času doma. Mali by ste sa v nej cítiť útulne a dobre. Žiadne rušivé elementy, žiadne nepríjemné farby. Steny teda dolaďte do farieb jemných, svetlých. Jedna či dve priľahlé steny môžu byť v tmavších odtieňoch ako zvyšné dve. Steny dotvorte vkusnými obrazmi či vlastnými fotografiami. Celému priestoru tak dodáte familiárnosť.

K farbe stien sa snažte doladiť aj odtieň nábytku. Už dávno sú na trhu iné, ako čierne kusy nábytku, preto sa trochu odviažte. Inšpiráciu môžete načerpať v internetovom obchode MT-nábytku. V ich ponuke nájdete množstvo rôznych obývačkových zostáv a stien. Nemusíte sa teda trápiť s vyberaním zariadenia po častiach. Takto už máte nábytok nakombinovaný a zladený dopredu. Vy si ho len pridáte do nákupného koša!

Aj tu sa môžete navyše rozhodnúť, či zaplatíte svoju faktúru naraz, alebo si ju rozdelíte do splátok, ktoré vám vyhovujú. Pri nákupe nad stodvadsať eur môžete vyplniť online formulár, získať úver od Cetelem a svoju obývačku zaplatiť na viac častí. Nákup vám bude doručený priamo za prvé dvere domácnosti a na vyžiadanie vám môžu zamestnanci MT-nábytku vašu obývačku aj hneď namontovať.

Obývačkové steny od MT-nábytku obsahujú prevažne štyri kusy nábytku za skvelú cenu. V prípade, že je vaša obývačka priestrannejšia alebo by ste potrebovali ešte iné skrinky, komody, stolík či stoličky, neváhajte a vyberte si zo širokej ponuke internetového obchodu. Pri nákupe nad 417 eur máte dopravu domov dokonca zadarmo. A takáto služba sa predsa musí využiť! Čím viac nakúpite, tým viac teda ušetríte.

Doplnkový maratón
Nechajte priestor svojej predstavivosti a dotvorte svoju obývačku rôznymi doplnkami. Spomínané obrazy či fotografie sú len jednou z možností. Vitríny v skrinkách vyplnené vašimi spomienkovými predmetmi z dovoleniek alebo výletov sú skvelým nápadom. Pri každom pohľade na ne si spomeniete na krásne zážitky a obývačka bude mať svoju atmosféru. Zaujímavé kvetináče, moderné sošky, ani vkusné závesy nesmú chýbať.

Neodmysliteľnou súčasťou obývačiek sú aj sedacie súpravy. Veď si len predstavte pozerať večer televízor zo stoličky. Zaobstarajte si sedačku primerane veľkú počtu členov domácnosti. Nech sa nemusíte na nej tlačiť, každý aby mal svoj priestor a aby vhodne zapadla do priestoru. V e-shope MT-nábytok nájdete aj široký sortiment sedacích súprav, z ktorých nepochybne nájdete tú ideálnu do svojej obývačky. Farebná zladenosť s nábytkom v izbe by mala byť samozrejmosťou, aby priestor nepôsobil rušivo.

Efektívne využitie priestoru
Dobrým tipom na sedačku je zaručene rozkladacia pohovka. Tá je praktická nielen z pohľadu, že bývate v jednoizbovom byte a sedačka plní aj úlohu postele. Rozkladacie pohovky sú efektívne aj v takom prípade, ak potrebujete niekoho uložiť na noc u seba doma a nemáte žiadnu voľnú posteľ navyše. Sedačka tak nebude zbytočne zaberať priestor stále a v núdzi jednoducho len vysuniete skrytú časť.

Nepodceňujte silu kobercov. Tie síce už dávno nie sú súčasťou väčšiny domácností a ak sa vyhnete pokrytiu celej podlahy kobercom, nemáte čo stratiť. Príjemná farba koberca pri sedačke len dotvorí dobrý estetický dojem z izby. Voľte menšie rozmery, ktoré nebudú zaberať veľký priestor. Doplňte ho taburetkou a o efekt máte postarané! Zo všetkými doplnkami a nábytkom vám pomôže MT-nábytok, kde za skvelé ceny nakúpite zariadenie nielen do obývačky, ale aj do celého bytu.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!