5 tipov pre štýlového muža

Žena má byť vizitkou muža presne v takej miere, ako muž reprezentuje ženu. Štýl je to, čo muža robí atraktívnejším a príťažlivejším. Tu je päť tipov pre štýlového muža.

  1. Upravené vlasy

Rovnako, ako chlapom imponuje žena s upraveným účesom, dofarbenými a umytými, voňavými vlasmi, tak by ste mali tento príklad nasledovať aj vy. Nemusíte kvôli tomu hneď vyhľadávať kaderníka, stačí použiť tužidlo, kvapku gélu, z času na čas masku na vlasy a pravidelne si vlasy umývať, nezanedbávať ich.

  1. Topánky

Topánky sú často prvou vecou, na ktorú sa žena na chlapovi pozrie. Nejde o to, či sú značkové, alebo či vyzerajú draho. Aj lacné topánky môžu vyzerať dobre a, naopak, niekoľko stoeurové topánky nemusia byť vôbec štýlové. Taktiež si dávajte pozor na ich kondíciu a čistotu. Je to vaša vizitka.

  1. Sebavedomie

Sebavedomý muž má pred tými ostatnými obrovský náskok, pretože sa dokáže prezentovať bez problémov, nie je pre neho náročné viesť rozhovor a zabaviť ľudí okolo. Len človek, ktorý je spokojný sám so sebou a má sa rád, môže byť naplno sebavedomý.

  1. Spôsob obliekania

Nikde sa nedočítame, aký je najlepší štýl obliekania, keďže sa každému vždy páči niečo iné, v niečom inom sa cíti dobre. Niekto miluje športový štýl, niekto elegantný, a preto je dôležité vedieť, ako dané kúsky skombinovať. Používajte najviac tri farby a držte sa štýlu, ktorý vám vyhovuje, pretože ak sa budete cítiť nepríjemne, nikdy sa nedostanete k predchádzajúcemu bodu 3.

  1. Doplnky

Pod doplnkami myslíme všetko, čo chlap zvolí na doplnenie outfitu. Už dávno nie sú šatky len pre ženy a tašky dámskou záležitosťou. Zrejme najviditeľnejším doplnkom sú hodinky a najciteľnejším parfém. Hodinky zvoľte výrazné a kvalitné, voňavku príjemnú a v rozumnom množstve. Pri slnku nezabudnite na štýlové okuliare.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!