Nový nábytok cez internet? Poradíme, ako kúpiť lacnejšie

Zariaďujete nový byt či dom a hľadáte nábytok, ktorý by čo najviac splnil vaše očakávania? Ponuka je veľká, ale na zariadenie neostalo toľko, koľko ste plánovali? Nakupujte cez internet. Poradíme, ako nový nábytok kúpiť výhodnejšie.

5 dôvodov, prečo kúpiť nový nábytok cez internet

  1. Na internete je väčší výber

Naraz vstúpite do viacerých obchodov. Nie ste obmedzený jednou značkou, či jedným štýlom a nemusíte sa nikam presúvať. Stačí jeden klik a nábytok z ďalšieho eshopu máte ako na dlani. S takým výberom nábytku, aký ponúka nakupovanie cez internet sa v žiadnej kamennej predajni nestretnete. Internet je plný inšpirácie. Pri hľadaní vhodného nábytku by ste ASKO nábytok obišli. Zlákal vás náhodný obrázok a priviedol práve tam.

  1. Na rozhodovanie máte toľko času, koľko potrebujete

Neviete si vybrať a máte pocit, že ste v obchode už príliš dlho? Pobehujete medzi sedačkami a snažíte sa vyhnúť otráveným pohľadom predavačky? Pri nakupovaní cez internet sa toho báť nemusíte. Na výber sedačky máte presne toľko času, koľko potrebujete. Nikomu vaša nerozhodnosť neprekáža a nikto sa nesnaží vašu návštevu v obchode urýchliť.

  1. Porovnať ceny je také jednoduché

Vybrali ste si najkrajšiu obývačkovú stenu, akú ste kedy videli, ale zdá sa vám nejaká drahá? Nekupujte ju hneď v prvom obchode, na ktorý kliknete. Zadajte jej názov do vyhľadávača konkurenčných obchodov a pátrajte po nižšej cene. Zaujíma vás, koľko stojí obývačková stena v SCONTO nábytok? Nemusíte ísť na druhý koniec mesta, aby ste to zistili.

  1. Z domu ste objednali, domov dovezú

Na to, aby ste svoj vysnívaný nábytok dostali domov, nemusíte z neho ani päty vystrčiť. Doma ste si nábytok a doplnky objednali, domov vám ich privezú. Pri nakupovaní cez internet sa nemusíte báť, či vám tovar má kto priviezť a či sa mu pri prevoze nič nestane.

  1. Odhaľte tajomstvo nakupovania cez Tipli

Tipli má v ponuke viac ako 220 obchodov, v ktorých okrem zliav získate aj cashback. Neviete, čo je to? Vám za nákupy neplatia? Vstúpte do eshopu cez oranžové tlačítko na Tipli. Nakupujte v eshope presne tak, ako doteraz. Dohodnuté % z každého nákupu, ktorý cez Tipli urobíte dostanete späť. Predstavte si to ako oneskorenú zľavu na tovar, ktorý ste si kúpili. Nájdete tu aj veľkých a serióznych predajcov, akým je aj nábytok Tempo Kondela. Kúpou kvalitného nábytku si overte, že cashback naozaj funguje.

Nadštandardné zľavy získate len s Tipli

Pridajte sa na Tipli a šetrite už dnes. Otvorte si Tipli účet a šetrite vrátené peniaze z každého nákupu. Na svoj bankový, ich odtiaľ kedykoľvek presuniete. Cashback nie je jediný spôsob, ako s Tipli ušetriť.

Všetky zľavové kupóny tu máte na jednom mieste. Okrem toho, Tipli vyjednáva exkluzívne zľavy a kupóny, ktoré vám nikto iný neponúkne. Niekto vám vyhodil papierový leták z ktorého ste si niečo vybrali? Nevadí. Tipli zhromažďuje všetky aktuálne letáky online. Preplnená schránka a vyhodený leták vás už z rovnováhy nevyvedie. Nakupujte cez Tipli a každý nákup nábytku bude ešte lacnejší.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!