Zvládnite ťažkú prácu s požičanými strojmi

Stavebné a poľnohospodárske stroje sú neoddeliteľnou súčasťou rôznych každodenných ťažkých a namáhavých prác. Bez ich pomoci by sme nedokázali stavať alebo robiť tie najťažšie práce. Ich pomoc je prakticky na nezaplatenie, aj keď si to niekedy neuvedomujeme.

Tieto stroje bývajú väčšinou nákladnou investíciou, avšak ide o investíciu do budúcna a hlavne o potrebnú investíciu. Je tu však aj iná cesta ako len nákup novej techniky. V prvom rade ide o použité stroje. Tie prešli dôkladnými testami a renováciou, takže sú veľmi spoľahlivé a ich cena nie je taká vysoká ako pri nových strojoch.

Ešte menej nákladnou investíciou je prenájom tejto techniky. Táto možnosť sa využíva hlavne ak ide o jednorazovú, prípadne krátkodobú prácu. Vtedy si stačí prenajať potrebný stroj a problém je vyriešený. Spoločnosť Zeppelin dokonca odmeňuje tento spôsob využívania ich strojov. Za každý prenajatý stroj získavate na vašu kartu body. Za každých 50 bez DPH dostanete 1 bod, pričom jednorazovo môžete dostať maximálne až 50 bodov. Následne môžete tieto body vymeniť za rôzne predmety alebo darčeky.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!