Žiadny matrix, ale smart, inteligentná domácnosť

Domov si všetci predstavíme po svojom. Niekto sa vidí vo vani plnej peny, niekto pri sporáku v novej dokonalej kuchyni, iní si nevedia vynachváliť chvíle pri grile na terase alebo oddych v krytom bazéne. Domov je miesto, kde sa musíme cítiť príjemne a bezpečne.

Všetko je v našich rukách, ale hlavne – je to smart

Ak už máme svoju rodinu, deti, zázemie, nastáva čas – zamyslieť sa, čo je pre všetkých najlepšie. Aj keď každému vyhovuje iné, niečo však máme predsa spoločné – túžime po domove, ktorý je bezpečný, perfektne riadený a inteligentne naprogramovaný. Nechceme tak veľa. Chceme len to, čo si zaslúžime. Celé dni drieme, sedíme v práci od nevidím do nevidím, no potrebujeme vidieť aj výsledky. Nájsť u seba doma čosi, pri čom si povieme: „Tak na toto sa naozaj oplatilo šetriť!“

Inteligentná domácnosť vás presvedčí, že pohodlný život nie je luxus, ale samozrejmosť.

Kto si ako zariadi, tak má. Vyriešte to inteligentne

Okúste luxus, ktorý si dnes môže dopriať takmer každý. Je normálne, že si chceme stále viac a viac uľahčovať život. Čím je to jednoduchšie, tým viac času ostáva na relax a zábavu. Pokojne zapnite automatické polievanie záhrady a zatiaľ sa venujte vareniu večere. Ak by vám popri tom náhodou svietilo zapadajúce slnko do očí, stlačte tlačidlo pre zatiahnutie roliet a pokojne pokračujte. Lepšie sa vám však bude pracovať s dobrou hudbou alebo s obľúbeným televíznym programom. Aby ste nič nezmeškali, nastavte si, kedy sa má televízor zapnúť.

Ak by ste náhodou počas oddychovania zabudli na hrniec na sporáku, senzor vás včas upozorní na hroziace alebo prípadné nebezpečenstvo. Toto je smart technológia, vaša inteligentná domácnosť, ktorá slúži vám a uspokojuje vaše dávne želania. Pokiaľ túžite po tomto všetkom, nie je nič jednoduchšie, ako objednať si svoju inteligentnú riadiacu jednotku – akýsi malý „počítač“ a „mozog“ domova, kde si viete všetko odsledovať. Je to ako malý Gin vo fľaši. Vyslovíte želanie a tak sa aj stane.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!