Žena vášho života

Pixmac000001196148Výber partnerky nemusí byť vždy jednoduchou záležitosťou, pretože ak hľadáte seriózny vzťah na dlhú dobu, nie len nezáväzný úlet na pár týždňov či mesiacov, potom by ste mali dobre zvážiť s kým a či vôbec do vzťahového záväzku pôjdete. Lepšie je situáciu zastaviť skôr, ako dávať druhému zbytočné nádeje a neskôr ublížiť a zlomiť srdce. Väčšina žien rýchlo prehlbuje city, preto, ak necítite už od začiatku, že tá, s ktorou randíte, je tá pravá, dajte jej to najavo a nechajte ju ísť. Nikto si predsa nezaslúži, aby sa s jeho citmi zahrávalo.

Predstavte si, že sú vo vašom živote dve ženy, ktoré prejavujú o vás zjavný záujem, vy prechovávate city k obom, no je čas rozhodnúť sa, s ktorou tie city prehĺbite a začnete budovať seriózny a vážny vzťah so všetkým, čo k tomu patrí. To, že sa neviete rozhodnúť však môže byť znakom toho, že ani jedna dáma nie je tou vašou spriaznenou dušou, alebo sú obe na jednej úrovni a vy musíte len vybrať a veriť, že žena vášho výberu je tá správna voľba. Na výzore nezáleží, pretože ak už máte o dané dámy záujem, určite sa vám ich vonkajšia krása páči. Dôležitejšie je zistiť, či si sedíte aj po mentálnej stránke.

Veľmi podstatným faktorom, aby vzťah fungoval a neupadol so stereotypu, je rovnaký zmysel pre humor. Nevedieť sa smiať s partnerom je veľká nevýhoda vo vzťahu. Mali by ste byť “na rovnakej vlne” a rozumieť svojim vtipom, vedieť komunikovať bez slov, rozumieť svojej mimike a pohľadom. Jednoducho mať akýsi vlastný jazyk, ktorému budete rozumieť len vy dvaja. Robiť si vtipy jeden z druhého by nemalo byť dôvodom na urážanie a hádky. A ak už sa aj hádate, nájdite rýchlo spôsob, akým sa vrátiť do normálu a nedržať v sebe hnev.

Pri výbere partnerky nepochybne zavážia aj aktivity, ktorým sa venuje a to, ako trávi jej voľný čas. Žena, ktorá nemá záľuby, nie je zaujímavá a po čase sa s ňou začnete nudiť. Vyberte si dámu, ktorej dni sú zmysluplne vyplnené, nestráca svoj drahocenný čas a využíva ho vo svoj prospech. Vyberte si takú partnerku, ktorá prejaví záujem aj o vaše aktivity a vôbec jej nebude vadiť ich s vami skúšať. Podobné hobby vo vzťahu sú len obrovským plusom a veľkou výhodou. Aktívna žena je tá pravá pre vás, nebudete s ňou vedieť, čo je nuda a stereotyp bude vo vzťahu jednoznačným tabú.

Foto: pixmac.sk, SPX1MSD – pixmac

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!