Zaostrené na fúzy, bradu i vlasy. Páni, na slovíčko.

Nosiť fúzy a briadku si žiada odvahu. Odvahu byť videný, odlíšiť sa, byť nekonvenčný. Ale aj sa o to všetko starať. Časy, kedy muž zavítal do obchodu s kozmetikou maximálne pre holiace potreby a mydlo, tie už dávno pominuli. Nuž neváhajte a smelo zaberte trošku viac miesta na poličke v kúpeľni.

Ošpliechanie čistou vodou v žiadnom prípade nestačí a prehnaná skromnosť sa nenosí. Ani vziať si v sprche prvý šampón, ktorý vám príde pod ruku, alebo sa celý namydliť sprchovacím gélom. To tiež nie je dobrý nápad. Jedine, že by ste mali v úmysle pestovať si akné, alebo sa stať majiteľom suchej pleti i vlasov. Škoda nevyužiť možnosti. Kozmetika pre mužov sa dnes teší obrovskej rozmanitosti. Ponúkne vám všetko, čím sa  priblížite k dokonalosti – vašu špeciálnu a voňavú starostlivosť na mieru.

Kozmetika vašich otcov v retro obaloch a s moderným zložením

Muži stále  nevyhľadávajú ohromujúce a nevšedné kombinácie vonných tónov. Skôr preferujú striedmejšie pánske vône. Mužné, drevité, korenisté. Ani nemajú radi príliš komplikované veci. To všetko je čistá pravda. Výrobcom pánskej kozmetiky teda neostalo nič iné, než ich želania rešpektovať a prispôsobiť sa preferenciám zákazníkov. No hoci sa môže zdať, že všetko vo svete stagnuje a kozmetika na fúzy, bradu i vlasy nezažila upgrade, nedajte na prvý dojem. Obaly vyzerajú staro, jej zloženie sa opäť zjednodušilo, ale efektivita vzrástla.

Starostlivosť o fúzy v 3 krokoch

Neposlušné fúzy nie sú príjemné vôňou, vzhľadom a ani na dotyk. Zvlášť pre ženy. Trend posledných rokov ich oslovil, avšak na porast, z ktorého je cítiť posledné jedlo, sa im zvyká ťažko. Možno sa ho napokon naučia tolerovať, no buďte si istí, že ak sa oň nebudete dobre starať, milovať ho nikdy nebudú. Čo by teda mala zahŕňať správna starostlivosť o fúzy?

Tento dokonalý symbol mužnosti potrebuje prakticky rovnakú údržbu ako vlasy. Je nutné ho umývať a z času na čas prečesať. Nasleduje výživa. Či už použijete kondicionér, alebo siahnete po špeciálnom oleji na fúzy, dodané živiny pomôžu k ich zdravému rastu. Aj úprava bude omnoho jednoduchšia. Najpredávanejšou kozmetikou pre starostlivosť o fúzy sú produkty značky Dear Barber a Be-Viro.

Pozor, dobre pestované chĺpky celkom rýchlo rastú a žiadajú si pravidelný strih. Dlhšie strihy sa nezaobídu ani bez produktov na finálnu úpravu. Avšak používajú sa presne ako gél na vlasy. Jednoducho. Stačí ich naniesť do dlaní, vtrieť a potom už len upraviť ako obvykle. Vosky a séra dávajú fúzom zdravý vzhľad, lesk, hladkosť, požadovaný tvar i výživu.

Vlasy – koruna krásy

Buďme úprimní. Všetkým je jasné, že aj účes zo strapatých vlasov, akoby ste práve vyšli z postele, vyžaduje veľa námahy. Ak má akýkoľvek účes vyzerať prirodzene, vlasy nesmú vyzerať ako mastné či mokré, byť tvrdé ako klince ani bez objemu. Ale aj na úpravu takýchto účesov už existujú perfektní pomocníci.

Prsty preč od stylingových produktov vašich polovičiek. Vlasy muža sú iné než vlasy ženy. Vyberte si taký produkt, ktorý presne vyhovie potrebám vašich vlasov a je určený pre mužov. Či už si na hlave chcete vytvoriť ježka, či vlasy na čele jemne našuchoriť, so správnymi produktmi na vlasový styling pre mužov ide všetko ľahko. V tomto poli je preborníkom značka American Crew. Jej produkty vysokej kvality vám dajú pocit sviežosti a dokonalé sebavedomie s hrivou hodnou kráľa tvorstva.

Čaká vás po náročnom dni schôdzka s vašou pôvabnou kráskou? Postarajte sa o svoj zovňajšok a hravo ovládnete jej srdce. Tak čo páni, idete do toho?

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!