Vyberáme pánske tielka na leto

Leto pritvrdilo a vy neviete, čo na seba? Netrápte sa, tie isté problémy riešia zakaždým aj ženy. Počas horúcich dní stavte na pohodlnú ležérnu módu. Chodiť bez trička je neslušné, a preto si k outfitu dopasujte štýlové letné tielko. Budete neodolateľní!

Neradi vyčnievate z davu? V letnom tielku to bude ťažšie. Máte odhalené ramená, ruky, zvýraznenú hruď a oblasť brucha. Bavlnené letné tielka dokážu zvýrazniť každý nedostatok na vašej postave. Nepatria výlučne len do šatníkov štíhlych a svalnatých mužov, no popravde… Im svedčia najviac!

Pre tých, ktorí uprednostňujú klasické strihy a neutrálne farby, sú ako stvorené pánske tielka sivej, bielej alebo čiernej farby. Majú zväčša okrúhly výstrih a hodia sa na každý deň. K rifliam alebo kraťasom a teniskám. Pre niekoho však nuda!

Lepším výberom sa aj pre vás môže stať moderné tielko na leto v trendy červenej alebo fialovej farbe. Letné tielka často zdobia rôzne nápisy. Aj na tento detail pri výbere prihliadajte. Nech aspoň sčasti vystihujú vašu osobnosť a zbytočne nepodnecujú žiadne dvojzmysly. Nie v každej spoločnosti to musí byť aj prijateľné.

Pánske tielka tých najobľúbenejších motívov

Vo vašom šatníku by ste mali mať aspoň jedno pohodlné tielko v maskáčovom motíve. Je to chlapské, zvodné a z módy sa zatiaľ nevytráca. K letu patria aj typické plážové motívy. Na tielkach neraz zažiaria palmy, pláže a slnečné lúče. Inak tomu nebude ani túto letnú sezónu. Tieto tielka sú stále žiadaným pánskym módnym kúskom.

Asi najťažšie je vybrať si vhodný top na cvičenie, v ktorom budete vyzerať naozaj štýlovo. Perfektne sa budete cítiť v športovom jednofarebnom tielku s módnym neónovým lemovaním. Je to zvlášť praktickým doplnkom na beh alebo cyklistiku. Preto ani z tohto dôvodu netreba zabúdať na perfektné letné tielka!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!