Víno so zlatom je ideálnou pamiatkou pri životnom jubileu či svadbe

Niektoré okamihy sú výnimočnejšie ako tie ostatné. Predstavte si, že dostanete na narodeniny, pri skončení štúdia či na svadbe, tekuté zlato! Takýto darček je nielen originálny, ale aj po rokoch vám dokáže príjemne pripomenúť významné chvíle vášho života. Víno so zlatom vyzdvihne oslávenca a celkovo pozdvihne udalosť, ku ktorej sa podáva. Za iných okolností predsa zvykneme ako darčeky dávať zlato v podobe prsteňov, či náramkov a vždy to vyčarí aj patričný úsmev na tvári. Prečo teda nespojiť príjemné s užitočným venovať darček, kde bude vystupovať šumivé víno a zlato?

Trblietavé víno oživí spomienky a dodá pocit výnimočnosti

Eleganciu a luxus tomuto nápoju dodávajú lupienky z 23-karátového zlata, ktoré nielen dobre vyzerá, ale aj chutí. Doprajte blízkym k sviatku nádhernú pamiatku v podobe lahodného nápoja označeného vekom oslávenca, či osobným venovaním na etikete. Novomanželov poteší darčekové vínko s obrázkom nevesty a ženícha spolu s vašim vrúcnym osobným venovaním priamo na etikete. Možno aj vďaka nemu sa im spomienky na ich svadobný deň vryjú navždy do pamäti. Nenadarmo sa hovorí, že šťastie je ukryté v maličkostiach.

Originálny darček pre každého

Vínom so zlatom môžete prekvapiť nielen najbližších, ale aj kolegov v práci, či v škole, prípadne dokáže skvelo spestriť aj rozlúčku so slobodou alebo dámsku jazdu. Poďakovanie za úspešne ukončené štúdium či oslava Dňa žien? Víno so zlatom dokáže poďakovať za vás aj bez slov. Nebojte sa príjemných experimentov, ktoré oživia každú príležitosť a dodajte vášmu darčeku ten správny lesk. Víno bolo odjakživa považované za nápoj Bohov a vaši blízki si vďaka jagavému moku vychutnajú výnimočný a honosný moment, na aký sa nezabúda. A vašu peňaženku táto cenná chvíľa rozhodne nezruinuje!

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!