Účinný internetový marketing: INCLICK.sk!

Marketing prenikol aj do najväčšieho média na svete, internetu. Dnešné formy internetového marketingu sú naozaj rôznorodé. Od PPC, SEO, propagácie na sociálnych sieťach, ako je Facebook či Twitter, až po rôzne affiliate programy a s veľkým percentom úspechu sa dostávame aj k intextovej reklame, ktorú si dnes bližšie predstavíme.

Či už vlastníte internetový obchod s predajom šperkov, bicyklov, parfumov, alebo chcete predať svoje služby v akejkoľvek oblasti, najlepším spôsobom, ako k sebe pritiahnuť klientelu a byť lepší, ako je vaša konkurencia, znamená mať lepšiu, relevantnejšiu a údernejšiu reklamu a práve to vám inClick.sk dopraje.

Intextová reklama je naozaj výhodná a konkurencieschopná. Môžete sa spoľahnúť na vysokú relevantnosť reklamy, neodolateľný formát, platíte len za reálne kliky, ste chránený proti zneužitiu PPC kampaní a takto by sme mohli menovať ďalšie a ďalšie výhody.

Ako funguje forma intextovej reklamy?
Reklamný odkaz sa zobrazí návštevníkovi danej stránky cez podčiarknuté slovíčka v texte článku, ktoré si môžete vybrať, a tak zaručiť 100%-ne efektívnu a relevantnú reklamu. CTR kliknutí dosahuje oveľa vyššie % ako u známej bannerovej reklamy. Reklama vôbec nie je odpudivá a užívateľa stránky neobťažuje. Pokiaľ potenciálny klient prejaví záujem, jednoducho klikne na váš odkaz v bubline a dostane sa na váš web.

Reklamná bublina je atraktívna a navyše vôbec neznepríjemňuje prezeranie stránky užívateľovi. Tieto dva faktory dokonale splnili cieľ tejto reklamy. Dizajn je veľmi pekný a zapadá do samotného dizajnu stránok, ktoré sa nachádzajú v tomto systéme.
Náhľad:


inClick.sk je pre inzerentov jednoduchý na spravovanie, je lacnejší a hlavne efektívnejší. Pokiaľ chcete viac klientov, väčší záujem o vaše služby, rozhodne vám odporúčame využiť práve tento systém. Registrácia je jednoduchá.

Náš TIP: Ešte dnes môže váš business dostať nové rozmery. Neváhajte a využite inClick.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!