Tipsport usporiadal súťaž o 2-tisíc lístkov na zápasy MS v hokeji 2019

Za 22. dní prepukne na Slovensku veľký hokejový sviatok! Presne tak, už 10. mája sa začínajú konať v našej krajine majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji a ty môžeš našim hokejistom fandiť priamo na štadióne! Prípadne vyhrať vstupenky aj na iné zápasy.

Slovenská vlajka s pukom

Ako sa píše na webe www.msvhokeji.sk, zahrať si o lístky na MS v hokeji 2019 si môže každý, kto sa zaregistrujte v Tipsporte a denne si staví za 4 EUR. Po splnení tejto podmienky získate každý deň jeden tzv. súťažný pokus – kliknete na stránke organizátora súťaže na button Hrať, kde sa vám ukáže virtuálne hľadisko a vy si následne zvolíte jedno miesto. Potom počkáte a veríte, že ste si vybrali práve to, ktoré ukrýva cenu, akou môže byť práve lístok na našu reprezentáciu.

Súťaž síce odštartovala už 15. apríla, ale to vôbec nevadí. V hre je stále obrovské množstvo lístkov a dva z nich možno vyhráš práve ty! Skvelé je to, že výherca prípadne výherkyňa získa hneď dve vstupenky a nemusí ísť na zápas sám resp. sama.

A zaujíma vás, koľko vstupeniek je na zápasy slovenskej reprezentácie? Tých je 314. Na českú až 358. Ostatné vstupenky sú taktiež na atraktívne zápasy. Napríklad na prestížny zápas Ruska proti Švédsku. Iste by vás potešilo vyhrať aj lístky na ostro sledované zámorské derby. Nezabudni, možností vyhrať (teda získať súťažný pokus) je množstvo. Stačí si vždy staviť za 4 EUR a získate pokus.

Foto na titulke: Fotky&Foto

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!