Tímbilding alebo svadba v Tatrách je nezabudnuteľným zážitkom

Stretnúť sa s rodinou, priateľmi, kolegami z práce je určite vždy pre vás skvelá príležitosť ako si oddýchnuť a porozprávať sa. Takéto situácie sú vzácne a okrem krásnych zážitkov sa nám do pamäti vryje aj to, kde sa takáto oslava, či posedenie udialo.

Prostredie prírody vždy zaberie

Ak organizujete podujatie, či stretnutie je na vás neľahká úloha, keďže to zahŕňa niekoľko vecí, ktorým sa nevyhnete. Okrem správneho jedla, či obsluhy je na prvom mieste rozhodovanie o mieste konania podujatia.

To je veľmi dôležité a mnohí siahajú po takých možnostiach, ktoré nás vytiahnu z víru mesta a zatiahnu do krás našej prírody. Preto sa do pozornosti nielen Slovákov opäť dostávajú Tatry, kde zorganizovať nejaké podujatie je v súčasnosti ľahké.

Na výber máte niekoľko krásnych miest, kde sa vaša oslava, svadba, či pracovná konferencia vryje do pamäte všetkých prítomných. Každý luxusný hotel v Tatrách disponuje dokonalou obsluhou a cateringom. To najdôležitejšie – okolie a príroda – dodáva vášmu podujatiu šmrnc.

Výhľad na Chopok počas svadobného večera

Takmer každá žena sníva o dokonalej svadbe. O bielych šatách, princovi, ktorý ju bude očakávať pri oltári a krásnej oslave. Práve na tú budú svadobčania spomínať. Je na vás a vašom výbere, či v dobrom alebo naopak.

Miesto konania vašej svadby by malo spĺňať hneď niekoľko kritérií, aby ste vyhoveli každému. Aj keď sa hovorí, sto ľudí, sto chutí, svadba v Tatrách s celovečerným výhľadom na Chopok, či iné štíty Tatier bude pre každého nezabudnuteľným zážitkom.

Ponuka hotelov pri organizácii svadieb je veľká, a vybrať si môžete, či už chcete grandióznu a majestátnu svadbu, alebo svadbu v menšom kruhu rodiny, či priateľov, prípadne chystáte napríklad oslavu stužkovej slávnosti.

Vyjsť v ústrety požiadavkám každého je úloha personálu daného hotela, a keďže chce, aby ste na svoju oslavu nezabudli, výsledok bude určite podľa vašich predstáv. Na výber máte väčšie alebo menšie miestnosti na konanie vašej oslavy.

Konferencia nemusí byť na nudnom mieste

Okrem takých podujatí, ako svadby, či stužkové slávnosti je v Tatrách možné zorganizovať aj konferencie, či rôzne kongresy. Hoci ide o akcie veľkého charakteru, kde sa zúčastní niekoľko desiatok ľudí, aj na takéto situácie sú hotely pripravené. Široká ponuka priestorov, či veľká lôžková kapacita hotelov je pre zorganizovanie takýchto podujatí iba výhodou.

Okrem pracovných záležitostí hotely ponúkajú aj oddych a relax. Hotely tak pre nich majú pripravené wellness a spa, kde si môžu užiť dokonalý relax. Zrelaxovať môžu aj v nočných hodinách v kluboch, kde sa pri niektorých hoteloch ich kapacita pohybuje až do 1 000 ľudí.

Na školenie z práce sa budete tešiť

Ak ste zamestnaný v nejakej firme, je vysoká pravdepodobnosť, že ste sa už zúčastnili nejakého podujatia, ktoré firma zorganizovala. Mohlo ísť o školenie, kurz alebo firemný večierok.

Firma si na usporiadanie takéhoto podujatia rezervuje také miesto, kde sa zamestnanci budú cítiť príjemne. Horské prostredie takýto pocit môže len umocniť a wellness centrá poskytnú potrebný odpočinok.

Upevňujte vzťahy s kolegami naozaj netradične

V súčasnosti čoraz viac firiem dbá na duševný rozvoj svojich zamestnancov. Preto sa stretnutia, kde sa upevňujú vzťahy medzi kolegami tešia obľube. Ide o podujatia, kde sa zamestnanci lepšie spoznávajú a trávia spolu voľný čas mimo pracovných povinností. Ide o takzvané “teambuildingy”, kde už z názvu vyplýva, že sa tam buduje „tím“, kolektív.

Tatry sú výnimočné práve tým, že zorganizovať taký teambuilding môžete tak v lete, ako aj v zime. Klasické aktivity, ako lyžovačky, či letné turistiky môžete vo viacerých hoteloch realizovať bez problémov. Návšteva rôznych aquaparkov s rôznymi atrakciami môže byť  príjemným ozvláštnením firemného víkendu. Okrem týchto tradičných aktivít, však zamestnávatelia môžu pre svojich zamestnancov pripraviť aj viac adrenalínové zážitky.

Medzi ne určite patrí jazda lanovkou. Avšak nie hocijakou. V takých Nízkych Tatrách, sa na Chopok môžete vyviezť takou, v ktorej máte výhľad na všetky svetové strany a vychutnať si tak môžete nezabudnuteľný výhľad na krásnu prírodu. Či je to v lete alebo v zime, na tom nezáleží. Príroda v Tatrách je krásna stále.

Ak túžite po niečom naozaj adrenalínovom, na výber máte aj tunel, kde si môžete vyskúšať voľný pád. Keďže je na to potrebná veľká dávka odvahy, tímová podpora vašich kolegov vás určite nakopne.

Turistika v Tatrách môže byť zážitkom. No vychutnať si krásy tatranskej prírody v noci môže byť takisto veľmi zaujímavé. Vyskúšať si tak môžete silu prírody na vlastnej koži, a v rôznych situáciách, ktoré na vás čakajú sa utuží aj váš kolektív.

Odložte pracovné povinnosti bokom a bavte sa

S prichádzajúcimi Vianocami sa blíži aj čas večierkov, kde sa pracovné veci odkladajú bokom a všetci sa oddajú zábave a oslave. Prežiť takýto vianočný večierok s rôznymi benefitmi (drink na privítanie, wellness procedúry v hoteli so zľavou alebo ubytovanie so zľavou) sa môže aj pre vašu firmu stať realitou. Stačí si vybrať správne miesto konania vášho večierka.

Rozhodovanie kde zorganizovať svadbu, večierok, či firemný teambuilding môže trvať naozaj dlho. Miesto konania totiž ovplyvňuje celkovú atmosféru a spokojnosť zúčastnených. Pri rozhodovaní preto dbajte na viacero vecí, medzi ktoré určite patrí aj jedlo, či obsluha.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!