Rozvírte prach vo vašej kancelárii – Vyberte si elegantné doplnky na každý pracovný deň!

Pracujete v kancelárii, do ktorej nemáte radosť ani len vstúpiť? Chyba je na vašej strane! Prečo si ju moderne a útulne nezveľadíte? Na pracovisku trávite aj osem hodín denne. V prepočte na mesiac, rok alebo celý produktívny vek sa musíte chytať za srdce. Stále tá istá stolička, pracovný stôl a čajová súprava v starej vitríne. Ach, nie! To chce naozaj zmenu!

Radšej nás do takejto kancelárie ani nepozývajte. Nemali by sme totiž záujem. Aj v úradných miestnostiach si môžete dopriať trochu moderného dizajnu. Pri každej práci sa potrebujeme cítiť sviežo a pohodlne. Pracujte obklopený pozitívnou aurou. Tú dopasujte do každého rohu v miestnosti.

Pri výbere doplnkov do kancelárie treba myslieť na každý detail. V nej máte pravdepodobne najviac papierov, ceruziek, mobilov… Majte svoje úradné papierovačky na jednom mieste. Perfektnou voľbou je variabilný farebný systém priehradiek z pevného plastu. Takýto organizér, respektíve moderný triediaci modul musí byť po stranách dosť stabilný. Papierov nie je predsa nikdy dosť. Farebné motívy dodajú vašej “zašedlej“ kancelárii na celkovej atraktivite.

Nech o vás vaši klienti vedia, že aj napriek pracovnej vyťaženosti máte záujem o vzdelávanie. Tú najlepšiu odbornú literatúru si zoraďte do perfektných knižných zarážok. Takých, ktorým nechýba nápaditosť a vtip. Vyberte si napríklad z čierneho lakovaného kovu v dizajnérskom prevedení poštára ťahajúceho vozík s knihami. Zaujímavé knižné zarážky sú aj s rôznymi vyčnievajúcimi heslami – Work, Money, Business a pod.

Všetko má svoje miesto aj v tej najútulnejšej kancelárii

Každý moderný úradník si vie vo svojej kancelárii ustrážiť aj neporiadok z nabíjačiek a káblov. Vyrieši to elegantným plastovým boxom na nabíjačky a magnetickým držiakom na káble. Sú tak perfektne usporiadané a nepoškodzujú sa. Ak ich začnete používať, hneď zistíte, o koľko viac voľného priestoru máte na pracovnom stole.

Vo svojej kancelárii si užívajte radosť aj z polohovacieho stolíka na notebook. Skvelá vychytávka, ktorú vám bude nejeden kolega závidieť. Dôležitá je aj vôňa, ktorá sa vašou kanceláriou bude šíriť. O všetky príjemné tóny sa postará vonný difúzer v elegantnom prevedení z hrubého skla. K mužom sa najviac hodia drevité vône so štipkou eukalyptu na osvieženie a prečistenie priestoru. Radosť v takej kancelárii pracovať!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!