Rozbitý displej na mobile nikoho neohúri. Skúste to s náhradnými dielmi na mobily

Stalo sa to už každému z nás. Sú to sekundy. Chvíle, kedy naša pozornosť nie je úplná a telefón sa nám skratka vyšmykne z rúk a stane sa z neho iba rozbitý nefunkčný „šrot“. Niektorí „šťastlivci“ ho však dokážu aj naďalej používať, avšak ho opatrne skrývajú pred zrakom verejnosti.

Pochváľme sa s novým displejom na mobil

Prasknutý displej je bežná vec. Nik sa neprekvapí, ak kolega v práci vytiahne z vačku čosi, čo sa podobá na telefón, avšak už na prvý pohľad badať známky poškodenia. Kto si môže dovoliť iba tak okamžite vymeniť poškodený telefón za nový? Sme limitovaní paušálmi a výškou našej výplaty. Čo však v prípade, keď nás naozaj objíma hanba a je nám nepríjemné vystatovať sa s takýmto „nepodarkom“?

Náhradné diely na mobily majú riešenie! Displej na mobil, ktorý vyčaruje zo starého telefónu nový

Je to veľmi jednoduché. Aj keď možno budete potrebovať pomocné ruky skúseného človeka, ktorý sa vyzná v servise telefónov, avšak vás môže tešiť fakt, že ušetríte nemálo peňazí a hlavne nechcenej hanby. Predveďte sa v očiach spoločnosti s parádnym dotykovým displejom, ktorý vás nenechá v štychu ani čo sa týka dizajnu, ani účelnosti. Ide to aj bez nadávok, úplne v kľude, nenápadne a zvládne to každý. Po trapase so spadnutým a rozbitým telefónom nebude chýru ani slychu. Nabudúce však urobte všetko preto, aby bol váš mobil ochránený. Kvalitné kryty a puzdrá na mobil sú samozrejmosť. Vyskúšať môžete napríklad aj tvrdené sklo.

Displej na mobile – to je vaša vizitka

O vizitkách sa hovorí až pričasto. Sú nimi naše telá, naše oblečenie, naše domovy, naše deti, naše autá. Dá sa povedať, že všetko, s čím prichádzame priamo do styku, je našou vizitkou a naším obrazom. Ako fyzickým, tak i duševným. Naša energia sa premieňa do všetkého a zanechávame tu výrazné „stopy“. Platí to aj o našich telefónoch. Používame ich tak často, že sú našou „treťou rukou“. Spojením s okolitým svetom. Starostlivosť o ne je preto samozrejmá vec. Čím je lepšia, tým dlhšie vydržia. Fungujúci a poriadny displej na mobile je prvá vec, ktorá jednoducho musí byť v poriadku.

Čistý a nepoškodený displej na mobile je to, čo robí telefón telefónom. Práve jeho dotykom dokážeme spúšťať celý proces objavovania vedy a techniky. Je to prvá spojka s našimi najdrahšími.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!