Rohože do auta oceníte najmä pri malých deťoch

Keď očakávame príchod nového člena rodiny, nakupujeme výbavičku od výmyslu sveta. Domácnosť je už od začiatku zaprataná vecami, ktoré údajne budeme potrebovať, ale napokon nám aj tak budú iba zavadzať a zaberať kopu miesta. Pri tom všetkom vôbec nemyslíme na naše vozidlo.

Aj naše auto potrebuje výbavu. Začnime s rohožami do auta

Tak, ako urobíme všetko preto, aby dieťatku nič nechýbalo a bolo spokojné, určite nezabudnime na naše auto. Práve to nás bezpečne dovezie z pôrodnice domov a bude s nami na všetkých spoločných rodinných cestách i výletoch. Prvé týždne sa stane neodmysliteľným spoločníkom pri častom nákupe plienok alebo mlieka. Malo by byť vždy pripravené, bezpečné a dobre servisované. Ako zvonka, tak aj vo vnútri. Prežije s nami dôležité prehliadky u pediatra, ale aj návštevy u babičky, prababičky a u každého zvedavca, ktorý chce nového člena rodiny spoznať.

Reprezentatívne auto vďaka rohožiam do auta

Práve kvôli tomu by sme sa mali vedieť o naše vozidlo dobre postarať. Ľudia budú „nakúkať“ už z diaľky, len aby zahliadli, či má ten drobec oči po mamičke, alebo po ockovi. A po kom zdedil noštek a pery? Na všetko sa dá pripraviť a s rohožami do auta to pôjde o čosi ľahšie. Len sa smelo príďte pozrieť do nášho auta!

Rohože do auta pomôžu s upratovaním

Cestovanie s malými deťmi je však poriadny „zaberák“. Zo sekundy na sekundu sa z vášho čistého a vždy pekne uprataného „tátoša“ môže stať kumbálik plný smetí, odpadkov, rôznej špiny a iných detských zostatkov… Jednoduchým riešením sú pre vás rohože do auta, ktoré stačí vyprášiť a pri väčšom znečistení iba prenechať väčšiemu prúdu vody. Nuž áno, mať rodinu – to nie je len radosť, ale aj starosť. Ale tieto malé starosti sú nič oproti množstvu zážitkov, ktoré spolu počas mnohých rokov ešte len nazbierate.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!