Plavba po Karibiku

Letná dovolenka by vám mala poskytnúť toľko oddychu, koľko len potrebujete. Mali by ste mať o vás postarané a načerpať energiu na ďalšie pracovné povinnosti či návrat do reálneho života. Jednou z možností je zaplatiť si all inclusive hotel na pláži, kde budete prechádzať z izby na pláž a do reštaurácie.

Ak máte chuť trochu spoznávať svet, no zároveň mať vysoký štandard služieb, vydajte sa na plavbu po Karibiku. Na takúto dovolenku nezabudnete.

Výhody lode

Prvé, čo je nutné spomenúť, že si môžete vybrať z rôzne dlhých plavieb a rozhodovať sa aj na základe zástavok, ktoré loď robí. Skvelou správou je, že pred vyplávaním z prístavu si môžete užiť pár dní slnečné Miami alebo Orlando, mesto plné zábavných parkov. Na lodi sa pripravte na nadštandardný level. Budete tam mať niekoľko rôznych all inclusive reštaurácií, bufetov a barov. Súčasťou týchto lodí je posilňovňa, bazény, sauna, spa centrum, kino, divadlo, kasíno i obchody. Nudiť sa naozaj nebudete.

Výlety v destináciách

Povinnou zastávkou počas plavby sú Bahamy. Určite odporúčame vybrať si plavbu, ktorá zastavuje na ostrove Nassau, kde si zaplatíte taxi za pár dolárov a zoberie vás až na ostrov Paradise. Úplná rozprávka. Medzi ďalšie možnosti patrí Mexiko, Jamaica, ale i Honduras, Kaymanské ostrovy či Dominikánska republika. Skvelé na všetkých týchto zastávkach je to, že domorodci sú pripravení na nával turistov a majú pre vás nachystané výlety do okolia, počas ktorých vám povedia zaujímavé veci, ktoré by ste sa od cudzincov-sprievodcov nedozvedeli.

Plavba po Karibiku je skvelá, lebo si užijete aj pár dní pokoja na otvorenom mori, kde načerpáte energiu zo slnka a užijete si sladké ničnerobenie. Večer v bazéne či vírivke pri pozeraní filmu na veľkej obrazovke s drinkom v ruke, tomu sa hovorí skvelá karibská dovolenka, no nie?

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!