Páni, nezanedbávajte sa!

Prišli ste už aj vy na to, že ak chcete ísť ruka v ruke v dobou, mali by ste pre to aj niečo urobiť a nečakať, že sa z vás z čista jasna stane hviezda? Nesprávajte sa a nerozmýšľajte typom kam vietor, tak plášť a chopte opraty svojho dojmu na ľudí do vlastných rúk!

Ak chcete zaujať okolie a najmä neznáme dámy, nemali by ste čakať len na nevinnú vhodnú náhodu a zapôsobiť aj úmyselne. To sa vám môže podariť, ak sa budete o seba pravidelne a dôkladne starať. Nemusíte hneď pripomínať metrosexuála, no štýlovo upravení, navoňaní muži prilákajú nepochybne viac ženských pohľadov, ako tí zanedbaní a neostaraní.

Šaty robia človeka

Že je to povrchné tvrdenie? No pravdaže je, no pre tých, ktorý vás ešte nepoznajú a súdia podľa prvého dojmu, dotvoreného práve oblečením, je to smerodajné. To, čo si mnoho žien všimne na chlapovi ako prvé, sú topánky. Pravdaže, neplatí to pre každú ženu, no väčšina ich prvých pohľadov smeruje presne tam. Tvrdenia starých mám totiž hovoria, že ak má muž špinavú a zanedbanú obuv, má aj neporiadok v živote, čo platí, samozrejme, rovnako aj opačným smerom.

V konečnom dôsledku je úplne jedno, či máte obuté poltopánky, tenisky, sandále či šľapky, no ak sú v zlom stave, nepomôže vám ani ich najväčšia značka čo bývalá kvalita. Po topánkach pokračuje ženský skener po celkovom oblečení. Ležérne alebo prísne upravené, to už si zvoľte sami, no nepodceňujte moderný výzor a jeho dôležitosť.

Dievčatám a zrelým ženám v hlbokej podstate nezáleží na štýle pánskeho oblečenia, veď predsa každému pasuje niečo iné a ak sa cítite pohodlne v saku a košeli, je nad slnko jasnejšie, že si na silu nedáte na seba hip hop oblečenie alebo voľný sveter s teplákmi. Dôležitý je celkový dojem, ktorý zanecháte, a to, ako všetko pasuje dokopy, a nie jednotlivé časti oddelene.

Zaujmite plážovými kreáciami

Práve v čase začiatkov dovoleniek je rozporuplné a otázne, čo je pre vás vhodné zvoliť si do cestovného kufra, aby ste vyzerali jednak štýlovo a zároveň sa cítili aj pohodlne. Neexistuje žiadny písaný kódex etiky oblečenia na dovolenke, no hotely a ich morálka je predsa len okrajovo a podprahovo pred návštevníkmi prezentovaná a už po príchode každý zistí, či je, alebo nie je vhodné ísť v plavkách rovno z mora do reštaurácie.

Nemali by ste zabudnúť ani na zaobstaranie si skvelých plaviek, ktoré vás budú vystihovať, budú sa vám páčiť a budú vám dokonale sedieť. Veď si len predstavte, že si vás nejaká ženy môže všimnúť práve na základe nich, pretože mužov je na pláži mnoho, no ak ju na prvý pohľad ohúria vaše plavky, bude vám venovať oveľa viac sexi pohľadov a pozornosti, ako niekomu, kto bol vo výbere nudný a nevýrazný. Tak to skúste, uvidíte, že neoľutujete a možno tým očaríte svoju budúcu zahraničnú priateľku.

Všetko záleží od krajiny, do ktorej cestujete, no svoje najmodernejšie kúsky zo skrine by ste si mali zabaliť so sebou a okúzliť aj zahraničné krásne dámy. Ak budete chodiť v špinavom a staromódnom tričku alebo nemoderných nohaviciach, na nikoho tým dobrý dojem neurobíte a navyše si vyslúžite nesúhlasné a opovrhujúce pohľady. Bohužiaľ, zo strany oboch pohlaví. A to predsa nechcete, pravda?

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!