Náramky pre mužov. Aký si vybrať?

Šperky už dávno nie sú len ženskou záležitosťou. V 21. Storočí už muži dávno poznajú ako sa pekne zladiť a vyzerať štýlovo aj so šperkami, ktoré im prislúchajú. Vybrať si náramok nie je žiadna veda, ale viete podľa čoho?

Náramky pre mužov môžete v súčasnosti nájsť v širokej škále farebných prevedení, dizajnov a štýlov. Voľba je na vás. Jednoduchosť alebo extravagantnosť? Možností je veľa. Zo skúseností a najmä sledovaním módnych trendov zistíte, že kráľom medzi pánskymi náramkami je predovšetkým chirurgická oceľ.

Chirurgická oceľ je veľmi vďačným materiálom na šperky. Nielenže má dlhú trvácnosť a vysoký lesk, k tomu je aj antialergická a výrobcovia šperkov ju vedia prepracovať do veľkého množstva prevedení. Nepôsobí mohutne a veľa druhov náramkov hravo doladíte aj napr. k obleku.

Náramky z chirurgickej ocele toho ponúkajú skutočne veľa. Stačí si len vybrať ten svoj. Tak pre aký štýl sa rozhodnete?

V prípade, že vám chirurgická oceľ veľmi nelichotí je tu ďalšia dominanta medzi pánskymi náramkami – a to pánske kožené náramky. Prevedenia v rôznych módnych dizajnoch sa už rozhodne zapáčia. Tieto náramky sa hodia skôr k ležérnejším a mestským outfitom, ale ak ste znalec módy hravo si nájdete náramok aj k business oblečeniu.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!