Na dovolenku v Kemeri je vždy dosť času!

Leto je v plnom prúde a vy ste si ešte nedopriali pár dni voľna? Na letnú dovolenku netreba zabúdať. Potrebujeme ju úplne všetci. Je skvelým osviežením pre telo i myseľ a po každom efektívne strávenom voľnom čase sa nám ľahšie opäť štartuje do každodenných povinností. Na dovolenke by sme mali toho zažiť čo najviac. Veľa zábavných, športových aj poznávacích zákutí umožňuje aj obľúbená letná destinácia Kemer. Prečo si oddýchnuť práve tam?

Turecká riviéra je letným dovolenkovým snom takmer každého. Obľúbené destinácie sú tu cenovo prijateľné, a preto máte svoje túžby na dosah aj vy! Na týchto miestach sú naozaj tie najkrajšie pláže, dominantné historické skvosty a perfektné ubytovacie možnosti. To všetko zažite v nádhernom Kemeri.

Nachádza sa približne 40 km od Antalye. Prostredie lemujú nádherné pohoria, atraktívne pieskové, respektíve pieskovo-kamenné pláže a menšie dedinky ako vystrihnuté zo starších tureckých filmov.

Všade navôkol vládne pokojná, tichá atmosféra. Kemer je aj z toho dôvodu vyhľadávanou destináciou pre tých, ktorí túžia po pokoji a príjemnom relaxe. Je vhodným tipom na medové týždne alebo pre náročnejších či starších klientov. Z prírodných bohatstiev patrí oblasť veľkolepému pohoriu Taurus. V Kemeri si môžete vychutnať niekoľko príjemných prechádzok v národnom parku Olympos alebo v malebných romantických uličkách.

Aká “vôňa“ dominuje v Kemeri?

Pláže sú dobre udržiavané a pripravené na všetky obľúbené druhy športu. Významné miestne pláže sú napríklad Camyuva alebo Goynuk Beach. V oblasti je veľa miest na kempovanie so všetkým potrebným vybavením. Počas letnej sezóny je najväčší záujem o ubytovanie a kúpanie v dedinkách Beldibi alebo Kiris.

Oblasť je skutočnou prírodnou oázou. Kemer je nádherne zelený a vonia po píniových hájoch. Je pre všetkých, ktorí chcú zrelaxovať bez typických rušných a adrenalínových aktivít. Aj keď sú aj v tejto oblasti rovnako dostupné, prioritou je čistota a relax.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!