Na dovolenke v Bulharsku sa zastavte aj v prímorskom letovisku Kiten

Letná dovolenka má byť tým najlepším relaxom v rámci celého roka. Počas leta si treba dopriať to, čo bežne cez rok nestíhame. Dovolenka v exotických destináciách je pre vás absolútne nedostupná? Cenovo, geograficky aj osobne? Radi si užívate príjemnú letnú klímu na blízkych a rozľahlých plážach? Tak potom sa rozhodnite pre letovisko Kiten v Bulharsku!

Pôvodne menšia rybárska osada dnes ponúka to najlepšie plážové vyžitie vzhľadom na blízke okolie. Mesto Kiten nájdete neďaleko Primorska a južne od Burgasu. Tomuto miestu praje aj výborná poloha a perfektné podmienky na letnú dovolenku. Mesto Kiten lemujú zátoky, nedotknutá príroda a tie najkrajšie pláže. V tom spočíva čaro nejednej báječnej dovolenky!

Všetci si chceme dopriať pohodlie, zábavu a modernú vybavenosť. Počas leta sa informujme len o aktuálnych teplotách a tých najlepších atrakciách v obľúbených letoviskách. V meste Kiten určite neodoláte krásnej a rozľahlej pláži v jeho južnej časti. Južná pláž je jednou z najkrajších vôbec! Preto si zaslúži našu pozornosť aspoň na zopár riadkoch.

Je pokrytá zlatistým pieskom, ponúka pozvoľný vstup do mora a množstvo vodných atrakcií. Dovolenkári si na tomto mieste užívajú jachting, potápanie alebo surfovanie. Okrem toho sú tu perfektné ubytovacie a reštauračné vymoženosti.

Do mesta Kiten sa radi vracajú mnohí zahraniční turisti

Nie je žiadnym tajomstvom, že letovisko Kiten ťaží z pohodlia a úžasnej prírodnej scenérie v tesnej blízkosti Perla Beach. Je to pomerne užšia, ale zato dostatočne dlhá pláž na rozhraní Primorska a mesta Kiten. V oblasti si užijete bezpečné kúpanie, udržiavané okolie a pokojnú vodu v mori.

Turisti sem prichádzajú aj pre tie najlepšie plážové diskotéky v blízkom okolí. K letu neodmysliteľne patrí aj nekončiaci nočný ruch… Mesto má výbornú polohu a vzhľadom na to ponúka tie najlepšie exkurzie do blízkeho Nesebaru alebo aquaparku v Primorsku. Dovolenku v Kiten si treba čo najlepšie naplánovať a až do posledného dňa užívať! Leto nebude trvať večne…

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!