Karbónové fólie: Vaše auto v novom šate?

Prichádza jar a vy budete na cestách čoraz častejšie prevetrávať svoje auto? Chcete zaujať na hudobnom festivale alebo plážovej párty? Dá sa to na rôzne spôsoby, no my vám prinášame len tie najexkluzívnejšie. Rozhodnite sa pre vysoko kvalitnú karbónovú fóliu na auto.

Karbónové fólie nesú so sebou jedinečný funkčný a estetický potenciál, preto zvážte, čo na povrchu svojho automobilu uprednostníte. Ochranné nátery sú klasikou, my vás chceme motivovať k trendy celoplošným alebo len čiastočným oblepom s využitím karbónových fólií.

Pred pár rokmi nebolo dostupných až toľko farebných variácií jednej karbónovej fólie. Dnes si môžete vyberať napríklad spomedzi karbónovej fólie v luxusnom zlatom odtieni hneď v niekoľkých prevedeniach. S matným, vysokolesklým, 3D alebo 4D efektom.

Karbónové fólie dokážu dokonale prekryť aj to najmenšie plošné zakrivenie. Sú praktickým doplnkom na akýchkoľvek tvarovateľných plochách v interiéri, ale aj v exteriéri. Dajú sa nimi vhodne oblepiť nielen povrchy automobilov, ale aj takmer všetkých domácich spotrebičov. Tak poskytnete inovatívny šmrnc svojmu bicyklu, mobilu či televízoru.

Špecifické úžitkové vlastnosti karbónových fólií

V automobiloch sa najčastejšie aplikujú na kapotu, spätné zrkadlá, prahy či stĺpiky. Sú samolepiace, ľahko tvarovateľné a dokonalo priľnavé. Tie najkvalitnejšie disponujú aj vysokou elastickou schopnosťou a vzduchovými kanálikmi na spodnej časti fólie. Tým sa pri neželanom prilepení dajú z danej časti povrchu odlepiť, pričom nezanechávajú prebytočné lepidlo.

K ich ďalším úžitkovým vlastnostiam patrí ochrana laku pred poškriabaním. Sú vysoko odolné voči vode a UV žiareniu. Svoje vozidlo môžete aj naďalej čistiť v autoumyvárni. Neublíži im ani vysokotlakový čistič a tobôž nie klasické šampónovanie. Unikátne uhlíkové vlákna vystupujúce dopredu dodávajú karbónovým fóliám na jedinečnom 3D alebo až 4D efekte.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!