Jarné pánske saká aj na sviatočné dni

Blížia sa sviatočné dni a s tým súvisí aj naša osobná prestíž a upravený imidž. Počas sviatkov Veľkej noci sa všetci zídeme u svojich najbližších. Sú to nádherné okamihy, počas ktorých sa nič neprepočítava na finančné či časové náklady. Sviatky treba prežiť s tými, na ktorých nám záleží. A predovšetkým pri všetkej dôstojnosti. Tú dokáže podčiarknuť nielen naše správanie, ale aj celkový výzor. Buďte preto trendy aj počas jarných sviatočných dní! Vyberte si sako podľa svojho gusta!

Pánske sako musí nielen dobre vyzerať, ale aj akurátne sedieť a pohodlne sa nosiť. Je to výzva pre každého moderného muža, ktorému záleží na každom detaile. Aj pánske saká sú už dnes kategorizované podľa rôznych príležitostí a materiálov. Vybrať si tak môžete od moderne strihaných, voľnočasových, športových až po skutočne luxusné saká. Stále sú v kurze aj rifľové a džínsové saká.

Keďže vám chceme pomôcť s prípravou sviatočného outfitu, zameriame výber na luxusné a slávnostné saká.

Čo sa teda nosí túto jarnú sezónu?

Zabudnite na tradičné farby a buďte pripravení aj na kombináciu dvoch odtieňov na jednom a tom istom slávnostnom saku. Typickým príkladom je tmavomodrý odtieň saka po vonkajšej strane a zvnútra výrazná červená alebo žltá. Ani na tomto saku nemôže chýbať aspoň jedno priestranné vrecko a moderný priliehavý strih. Presne taký, ktorým zvýraznite oblasť ramien, hrudníka a brucha. Pre zvýraznenie svojej atraktivity nikdy nedovoľte, aby golier odstával, alebo sa vám sako nepohodlne nosilo.

Aj keď sa rozhodnete pre klasické čierne sako, vždy si na ňom doprajte aspoň jeden exkluzívny detail. Vyberte si čierne sako so zaujímavým svetlohnedým lemovaním v oblasti vreciek. Iný rozmer dodá vášmu čiernemu saku zlatý gombík na zapínanie v strede či jemný kvetinový detail vo vnútornej časti. Užite si pohodlné a príjemné sviatočné dni v čo najlepšom outfite!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!