Intextová reklama sa uchytila aj na Slovensku

Na to, že na slovenských internetových stránkach vidíme rôzne reklamy, od klasickej PPC až po rôzne bannerové variácie, sme si už zvykli, ale aj náš trh ide každým dňom vpred. Medzi najnovšie formy internetového marketingu patrí efektívna intextová reklama.

Intextové systémy zobrazujú svoje reklamy priamo v texte webu. Hlavná výhoda týchto reklám je fakt, že vôbec nie sú vtieravé, neznesiteľné a nerelevantné a to predstavuje pre potenciálnych inzerentov dobrý spôsob marketingu a naopak, pre návštevníkov webu to nepredstavuje žiadny problém.

Ak by ste chceli využiť obrovský potenciál intextovej reklamy, odporúčame vám inzertný systém www.inclick.sk. Dôvodov sa nájde hneď niekoľko.

inClick.sk a inzerenti

Potrebujete efektívny spôsob reklamy, ktorým na 100% zasiahnete svoju cieľovú skupinu pri čo najmenšom budgete vyhradenom na reklamu? Poďme k výhodám tohto systému:

  • Vysoká relevantnosť.
  • Príjemné formáty v tvare bublín.
  • Perfektné užívateľské rozhranie, jednoduché nastavenie reklamnej kampane od cielenia podľa geografickej lokalizácie užívateľa až po časový harmonogram zobrazovania reklamy. Proste podrobné nastavenie cielenia. Ak chcete zákazníka, ktorý chytá ryby a večer sa hrá online hry, máte ho mať.
  • Kľúčové slová, na ktorých sa zobrazí vaša reklama, si sami zvolíte.

Premeňte investované peniaze do reklamy na vysoký zisk z predaného tovaru či služieb. Vďaka inClick.sk to môžete dosiahnuť aj v krátkom časovom úseku. Kampaň dokáže vytvoriť naozaj každý. Inštrukcie sú jednoduché a zrozumiteľné. . Vaša  reklama sa bude zobrazovať napríklad na spravodajských portáloch Pravda.sk, Pluska.sk alebo na eTREND.sk.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!