Hľadáte obklady do kúpeľne z kameňa? Vieme, kde si vyberiete tie najlepšie!

Kamenné obklady do kúpeľne sú populárnym doplnkom každej modernej kúpeľne. Predstavujú funkčné a estetické riešenie – kúpeľňu oživia, zútulnia a zároveň do nej vnesú čaro prírody. Rôznorodosť kameňa, jeho nezameniteľná štruktúra, neopakovateľné kresby a unikátny vzhľad vám pomôžu vytvoriť nádherný interiér.

Na čo si dať pozor pri výbere?

Pravidlo, že obklady do kúpeľne z prírodného kameňa môžeme nalepiť kam len chceme, napríklad aj do sprchového kúta či okolo vane, stále platí. Dôležité však je, aby sme takto umiestnený obklad následne naimpregnovali, aby sme ešte zvýšili jeho už aj tak vysokú odolnosť.

Kúpeľné obklady z bridlice zemitých farieb, kráľovského travertínu či luxusného mramoru sú nadčasovým riešením a iba na vás záleží, aký druh kameňa obohatí vašu kúpeľňu. Rozhodnutie by ste mali prispôsobiť celkovému štýlu  vášho domu alebo bytu. Chcete použiť kamenné obklady do kúpeľne ako základný prvok, ktorý bude celému zariadeniu dominovať? Alebo kamenný obklad plánujete aplikovať len na niektorú zo stien? V takomto prípade pamätajte na to, že takto upravená stena svojím dizajnom vždy pritiahne pozornosť.

Kúpeľné obklady po technickej stránke

Obklady do kúpeľne by nemali byť príliš plastické, to znamená, že by nemali veľmi zasahovať do priestoru. Hladšie obklady sú vhodnejšie predovšetkým kvôli údržbe  – v škárach sa totiž môže v dôsledku vlhkosti vytvárať pleseň. Ideálne sú preto obklady s hladkou povrchovou úpravou, plnené, brúsené, leštené alebo matné. Voľba je už len na vás. Kúpeľné obklady z kameňa sú natoľko rôznorodé, že uspokoja zákazníkov aj s tým najnáročnejším vkusom.

TIP: Pozrite sa na tieto úžasné realizácie kúpeľných obkladov.

Stavte na štýl, ktorý vás neomrzí

Univerzálny charakter, jedinečná štruktúra a sofistikované farby – to sú charakteristiky, ktoré vystihujú kúpeľné obklady z prírodného kameňa. Každý kus prírodného kameňa predstavuje unikát, takže obklady do kúpeľne vyrobené z tohto materiálu sú symbolom originálnej elegancie. Na rozdiel od kachličiek nikdy nevyjdú z módy, a vy si budete môcť vychutnávať nadčasovú atmosféru vašej kúpeľne po dlhé roky. Prírodné, zemité tóny kameňa navyše zladia jednotlivé prvky zariadenia miestnosti a vytvoria atmosféru upokojujúcej harmónie.

Obklady do kúpeľne z kameňa kúpite aj online

Spoločnosť Kameň Skalica s.r.o. má s predajom prírodného kameňa už dlhoročné skúsenosti. Prvotriedne kamene, z ktorých obklady a ďalšie produkty vyrába, dováža na Slovensko z Chorvátska, Bulharska, Českej republiky, Maďarska, Nemecka, Brazílie, Turecka, Číny, Egypta, Tunisu, Indie a Vietnamu. Vďaka získaným znalostiam a praktickým poznatkom vie pomôcť pri výbere a odporučiť vám najvhodnejší obklad do kúpeľne. Pokiaľ hľadáte obklady do kúpeľne z kameňa, určite sa netrápte s výberom sami. Radšej sa zverte do rúk odborníkov, ktorí sú v tejto oblasti ako doma a radi vám pomôžu.

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!