Farbenie vlasov a brady – pánska záležitosť tých najlepších kvalít!

V dnešnom konkurenčnom svete sa musia o seba perfektne starať aj muži. Hygiena je základ, o ktorom všetci dobre vieme. Bez ohľadu na to, či ste muž alebo žena. Trh modernej telovej a vlasovej kozmetiky prekonáva všetky stereotypy. Šediny, priesvity alebo riedke vlasy. Na to sú určené špeciálne prípravky výlučne aj pre mužov. Rovnako si tak dokážete nájsť aj vhodnú farbu na vlasy a bradu.

Čím sú tieto produkty špecifické? Muži zatiaľ nepreferujú extravagantné odtiene. Hlavným kritériom u mužov pri výbere vhodnej farby je zabezpečiť vlasom prirodzený odtieň. Najviac vyhrávajú hnedé, gaštanové, čierne a blond odtiene. Úplne bežné, jednoduché a prirodzené. Farby na vlasy pre mužov zväčša neponúkajú výrazný odlesk, len neutrálne oživenie. To na čom si však dôrazne zakladajú aj muži, je zabránenie efektu odrastov.

Výsledok celého farbenia vlasov má byť teda veľmi jemný, diskrétny. Dôležitá je výživa a posilnenie vlasovej štruktúry. Mnoho mužov už podľahlo novému trendu gélových farieb na vlasy. Tie sa vyznačujú kvalitnými polymérmi bez mastných, olejovitých látok. Umelé pigmenty zostávajú dosť pevné, ale len na podčiarknutie pôvodného odtieňu vlasov.

Aj muži majú špeciálne požiadavky – zloženie farieb na vlasy a bradu sa musí preto stále inovovať!

Niektorí muži si potrpia na precíznom zvýraznení šedých odtieňov. Na to sú určené špeciálne šampónové prípravky. Tie odstraňujú zažltnutý odtieň vlasov, ktorý sprevádza takmer každú šedinu. Účinné vlasové tonikum tak zabráni aj ich vypadávaniu a dodá im atraktívny šedý lesk v jednom farebnom tóne!

A čo s bradou? To isté! Ak sa vám nepáči jej prirodzený farebný tón, použite farbu na bradu! Novinkou na trhu sú napríklad dočasné farby na bradu s extrémnou šetrnosťou k pokožke. Neobsahujú vysoké množstvo čpavku ani peroxidu. Farebne vyplnia prázdne miesta na brade. Budete jednoducho božský!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!