Exotika, erotika a nekonečná romantika na Havajských ostrovoch

Dni sú tu nekonečné, pláže nádherné a turisti z tejto exotiky nanajvýš unesení. Havajské ostrovy nie sú pre cestovateľov bez nápadu a iskry do života. Tieto ostrovy vám umožnia zažiť takmer všetko. Preto sa rozhodnite bližšie spoznať čaro nádherných Havajských ostrovov.

Cestovateľský ruch má tu svoju pevnú základňu. Dôkazom toho sú aj stovky luxusných rezortov, chát, či rôznych apartmánov. Nezabúda sa tu ani na potreby jednotlivcov, ani na početnejšie rodiny s deťmi. Každý si tu príde na svoje, na ostrovoch bude o vás skrátka stopercentne postarané. Aj na Havajských ostrovoch si za prvotriedne ubytovanie musíte priplatiť. Nezabúda sa tu ani na bežných cestovateľov, o čom svedčia aj v celku primerané cifry.

Na túto ideálnu exotickú dovolenku sa treba vybrať do súostrovia v severnom Pacifiku. Hawai je súčasťou ôsmich väčších ostrovov, ktoré cestovateľom ponúkajú miesta na oddych aj zábavu. Nájdete tu ozajstné, priam nekonečne dlhé piesočnaté pláže s čistým, azúrovým morom. Nechýba ani bohatá fauna či flóra, dobrodružnú turistiku môžete zažiť aj v rozľahlých dažďových pralesoch. Núdza tu nie je ani o sopečnú činnosť, úchvatné vodopády či jedinečné korálové útesy.

Havajské ostrovy sú vyhľadávaným miestom kvôli ideálnym podmienkam na rôzne vodné športy. Sú exotickou topkou zanietených surfistov, veľmi obľúbené je tu aj šnorchlovanie či potápanie. Ostrov milujú golfisti, ale aj milovníci pokoja a relaxu na pláži. Počasie je celoročne naozaj príjemné. V zimnom období dosahuje denná teplota ovzdušia približne 27°C. Ani tento ostrov sa nedokáže vyhnúť nepríjemnému búrkovému či obdobiu hurikánov. Každý cestovateľský tromf však nesie so sebou aj isté riziká.

Čím vás nadchne hlavné mesto Havajských ostrovov?

Honolulu je spomedzi ostatných havajských miest tým najväčším a najviac osídleným. Je miestom, kde sa opäť strieda luxus s bežným životom, kde cítiť historické bohatstvo aj značný vplyv modernizácie.

Honolulu sa pýši množstvom múzejných aj iných umeleckých sídel. Rovnako ponúka nespočetne veľa zábavy a vášnivých diskoték pod holým nebom. Nočný život je tu bujarý a nekonečne dlhý. Ak by dokázala známa pláž Waikiki hovoriť, určite by sa zdržiavala pri komentovaní rôznych podôb turistickej zábavy. Pláž je atraktívna s množstvom služieb aj skutočných vodných aktivít. Svoju zimnú dovolenku môžete jednoducho zahájiť na mieste, kde sa žije odviazanou a nespútanou zábavou.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!