Drsný a trendy štýl pánskych workerov

Radi sa inšpirujete módnymi trendmi, no taktiež si chcete vychutnať pocit tepla a pohodlia? Zimné obdobie totiž zvyšuje nároky na kvalitu materiálu. Musí dostatočne udržiavať teplo a zároveň aj poskytnúť maximálny komfort počas nosenia. Ak si v zimných mesiacoch chcete udržať svoj pôvab a štýlovosť, nemusíte sa ešte preto vzdávať ľahkých textílií a bezpečia počas chôdze. Zimná módna obuv vám umožní nestratiť sa vo víre elegancie a módy. S ľahkosťou zvládnete aj beh po zľadovatenom chodníku.

Práve v týchto mesiacoch pri kombinovaní svojich zaujímavých outfitov prihliadame predovšetkým na jednoduchosť v obliekaní. Nesmieme zabúdať ani na zateplenie materiálu a bezpečnosť na každom kroku. Preto sa aj jednotlivé módne doplnky či drobné detaily dostávajú momentálne do úzadia.

Jednoduchosť v obliekaní vyplýva jednak z dôvodu vrstvenia jednotlivých častí outfitu. Už len samotné vrstvenie nám zaberie dosť času. Čím je vonku chladnejšie, tým sme viac zaťažení rôznymi zimnými zvrškami. Niektorí už prišli na chuť multifunkčným šatkám, a tak si túto časovo náročnú aktivitu zjednodušujú.

Ak sa zameriame na zimnú módnu obuv, tak pánska móda oproti tej dámskej pôsobí oveľa jednoduchšie a “bezpečnejšie“. Muži môžu teda ďakovať, že sú elegantní aj bez čižiem na vysokom podpätku. Tým majú o svoj komfort a bezpečný presun po zasneženom teréne postarané. Všetci budeme rovnako trendy a pripravení na nástrahy zimy, ak sa rozhodneme pre praktické workery. Tie sú tu už niekoľko módnych sezón a zatiaľ sa im stále darí!

Pánske workery s kvalitnou, pevnou podrážkou môžu byť príjemným vianočným prekvapením

Workery patria vo všeobecnosti k pohodlnej a praktickej zimnej obuvi, ktorá pristane rovnako ako ženám, tak aj mužom. Sú nadčasové, ľahko kombinovateľné a už na prvý pohľad je zrejmá aj ich zateplená štruktúra. Tie “klasické“ workery sú skôr vhodným zimným doplnkom do pánskych topánkovníkov.

Majú pevnú, hrubú podrážku, sú vyrobené z kože alebo v kombinácii syntetika-textil. Najčastejšie sú z vnútornej strany doplnené o príjemnú kožušinku. Muži ich vyhľadávajú v kombinácii s rôznymi kovovými detailmi či prackami. Typické je pre ne tmavšie farebné prevedenie, najčastejšie ide o čierne či tmavohnedé workery. Rozhodne im nesmú chýbať ani dlhé šnúrky alebo bočné zapínanie na zips. Ide o nadčlenkovú vychádzkovú obuv, ktorá musí svojmu majiteľovi zabezpečiť aj vodovzdorný a priedušný materiál. Zima je náročná, no pánska módna obuv zvládne aj tie najdrsnejšie podmienky!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!