Barbados si získa aj vás!

Komu by sa nepáčil tento maloantilský ostrov v blízkosti Karibiku? Je to nádherné exotické miesto, na ktorom je čo obdivovať. Dovolenková sezóna sa ešte poriadne nerozbehla. Stále máte možnosť rozhodnúť sa stráviť leto na Barbadose. Čím je tento ostrov taký výnimočný?

Barbados je ako z rozprávky. Ak plánujte požiadať svoju partnerku o ruku, niet čo váhať! Pozvite ju do barbadoského exotického raja. Je nádherne “zelený“, pláže sú pokryté tým najjemnejším pieskom a bujná tropická vegetácia dodáva tomuto miestu úžasný romantický akcent. Tu zabudnete na všetky bežné problémy a Barbados si budete naplno užívať.

To najkrajšie, čo Barbados ponúka, nájdete prevažne na jeho južnom pobreží. Nie je to však pravidlom, takže Barbados si určite obzrite aj z ostatných strán. Všade samé pláže a korálové krásy… Aj tak by sa v stručnosti dalo opísať kúzlo Barbadosu. Voda v mori je krištáľovo čistá a na plážach si môžete dopriať ten najlepší oddych. Mužov bude asi najviac fascinovať stredisko Saint Lawrence Gap. Tam je úplne všetko pre nočnú zábavu, ale aj plážovú romantiku, ktorou očaria svoje polovičky.

Nielen romantika, ale aj skutočný adrenalín!

V ponuke budú zahrnuté vodné športy, tenis, golf, potápanie či plavby loďou. Presne pri tých najkrajších plážach je aj najviac hotelových rezortov, obchodných a zábavných centier. Pýchou Barbadosu sú aj rozľahlé dažďové pralesy. Niečo pre skutočných labužníkov prírody a pravdepodobne aj adrenalínu! To môžete zažiť napríklad v tamojšej prírodnej rezervácii Barbados Wildlife.

Ak sú vaším cieľom aj ďalšie barbadoské prírodné divy, nazrite do Animal Flower Cave. Nebudete sa vedieť nabažiť krásnej korálovej podlahy a menších vodných útvarov. Z hlavného mesta Bridgetown taktiež neodídete bez úžasných zážitkov. Okrem budovy parlamentu je tu množstvo múzejných a architektonických pamiatok. Turistov zväčša lákajú menšie katedrály a kostolíky. Zaujímavou je tiež aj synagóga a múzeum The Nidhe Israel. Barbados je skrátka pre všetkých!

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!