Atraktívni a bohatí: Zoznam najsexi mužských povolaní!

Byť pekný a bohatý. To je snom každého muža! Ani táto predstava však nemusí byť príliš vzdialená od skutočnosti. Dnes je možné takmer všetko. Potrebujete len kariérne rásť a popritom stíhať aj starostlivosť o svoje telo a celkový imidž. Komplikované? Pekní muži, ktorí chcú byť aj úspešní, to rozhodne nemajú ľahké. Pripravte sa na závistlivé pohľady tých menej úspešných a ženám taktiež nedovoľte všetko. Inšpirujte sa naším zoznamom najsexi mužských povolaní a ďalšie roky prežite ako skutočný bohém!

Ženám sa na mužoch páči ich sebestačnosť, sila a schopnosť pomôcť si v každej situácii. Musia byť hrdinom nielen pre ženu, ale aj ich spoločné deti a celú domácnosť. Tam, kde si nedokáže pomôcť žena, prichádza muž a všetko sa opäť na dobré obráti. Nie je to vystrihnuté zo žiadnej detskej knižky, ale skutočného života. Po nasledujúcom zozname si možno budete pripadať akoby ste dostali pozvánku do rozprávky. Mužské povolania, ktoré ženy obdivujú, zvýrazňujú ich hrdinskosť a spoľahlivosť. Možno takým vôbec nie ste, avšak život je aj o iných hodnotách. Preto ho berte s istým nadhľadom!

Sexi hasiči, záchranári a muzikanti?

Vo viacerých svetových zoznamoch patria k najsexi mužským povolaniam práve hasiči a záchranári. Argumentovať sa to dá rôzne. Možno aj tým, že ide o mužoch v uniformách a plášťoch, ktoré vzbudzujú rešpekt a ich odhodlanie riskovať vlastný život pre druhých. Kombinuje sa tak krása, sexepíl a obetavosť. Títo muži môžu byť aj niekoľkokrát za deň v ohrození vlastného života.

Nemôžu to odmietnuť, ako napríklad finančne nevyhovujúcu zákazku reklamného grafika či bytového dizajnéra. Tým žiadne iné povolanie neznehodnocujeme. Chceme vám poskytnúť komplexnejší pohľad na povolania, ktoré vás nielenže uživia, ale vzbudia o vás u žien značný záujem.

Na treťom mieste v rebríčkoch najsexi mužských povolaní sa často umiestňujú speváci a muzikanti. Ženy možno priťahuje pohľad na upraveného muža stojaceho na veľkolepom pódiu s gitarou alebo za iným hudobným nástrojom. So sexy telom, umeleckým nadaním a schopnosťou budovať si na základe týchto predností kariérny rast, je práve to pre ženskú časť publika atraktívne. Vyberte si povolanie svojich snov a buďte v prvom rade sami sebou! Všetko robte od srdca a len tak vás vaše zamestnanie urobí úspešným a šťastným.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!