Ako si vybrať kozmetiku pre mužov

Ak sa jedná o kozmetiku, väčšinou je to spojené so ženami. Rôzne otázky typu, ktorá je najlepšia, ktorá je lacnejšia prípadne drahšia a kvalitnejšia a podobne. Mnohé ženy sa výberom správnej kozmetiky zaoberajú tak dlho a dôkladne, že sa časom stanú takmer odborníčkami a dokážu poradiť aj ostatným. Väčšinou to asi býva tak, že ak nájdeme správnu kozmetiku pre našu pokožku alebo vlasy, ostávame jej verný.

Podobné problémy majú však aj muži. Muži majú rovnako problémy s pokožkou a preto často riešia to, ktorá kozmetika je pre nich tá správna. To sa týka aj starostlivosti o vlasy, nakoľko účesy u mužov sú dnes rôzne.

Muži asi nemajú také vysoké nároky na kozmetiku ako ženy, avšak aj muži môžu mať niekedy problém pri jej výbere. Výrobky s vysokým obsahom alkoholu môžu byť pre mužov menej príjemné ako balzamy. To sa týka hlavne prípravkov po holení, nakoľko alkohol vysušuje pokožku, ktorá potom zostáva červená a podráždená, čo nie je veľmi príjemné.

Pánska kozmetika Esquire patrí medzi kvalitnejšie výrobky a poskytne pánskej pokožke správnu hydratáciu a účinok. Túto kozmetiku môžete využiť ako narodeninové alebo vianočné darčeky pre mužov, čím ich určite potešíte.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!