Zvýšte svoje šance a skúste svoj dobrý tip v tenise

Tenis je šport, ktorý možno hrať samostatne alebo v štvorhre, samozrejme, že rozhodujúce slovo má aj antuka alebo iná úprava plochy, na ktorej si hráči medzi sebou v jednotlivých intervaloch menia miesta.

Je to veľmi symbolický šport, ktorý je dobre známy po celom svete. Tak, ako v našej cyklistike, Sagan, tu sú slávne také mená, ako Roger Federer alebo Rafael Nadal, o ktorých pravdepodobne vedia aj tí, ktorí sa o šport takmer vôbec nezaujímajú. Ponorte sa s nami do čítania tohto zaujímavého článku a možno aj s jeho pomocou dostanete „chuť“ na úspešné tipovanie tenisu.

História tenisu

Moderná hra tenisu je spojená s Anglickom a jeho popularita tu z roka na rok narastá a nachádza si stále nových fanúšikov. Skvelým dôkazom toho je turnaj vo Wimbledone, ktorý je najstarším turnajom na svete a koná sa v Londýne od roku 1877.

Tenis je v súčasnosti aj olympijský šport, ktorého dráha sa začal v roku 1988 v Soule, pričom vieme, že sa ním stal už o niečo skôr, no bol z týchto hier pre nedostatok komplexných a pevne stanovených pravidiel vyradený.

Medzinárodná federácia tenisových pravidiel vyriešila túto situáciu v roku 1924, a to bol jeden z dôvodov, prečo sa začalo rozvíjať v tomto smere športu čoraz viac klubov.  Ak patríte k jeho fanúšikom aj vy, môžete si overiť svoje znalosti vlastností jednotlivých hráčov aj na doxxbet.sk.

Odreagujte sa vďaka tenisu a jednoduchému tipovaniu

Ako už bolo uvedené, tenis sa môže hrať samostatne alebo vo štvorhre. Cieľom je poslať loptu na druhú stranu a musí sa pohybovať vnútri súperovho poľa a vždy to urobiť, kým hráč nenapadne alebo netrafí loptu.

Možností, ako si s týmto športom spríjemniť svoje dni je niekoľko. Môže to byť formou online aplikácie v mobile, kde si pokojne tipujete na víťaza, alebo sa jednoducho stanete jeho priamym účastníkom. Rozhodnutie je na vás priatelia.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!