Jednoduchšie ako facka: Založenie spoločnosti behom niekoľkých hodín

Ak patríte k ľuďom, ktorých nebaví vykonávať prácu pre niekoho druhého, zrejme budete na svoju obživu a fungovanie využívať podnikanie pod vlastným  menom a na vlastnú zodpovednosť. Je to možné a oveľa jednoduchšie, ak využijete pritom možnosť založenia spoločnosti od profesionálov.

Aj proces založenia spoločnosti si môžete užiť

Pokiaľ ste pevne rozhodnutí pre tento krok, budete musieť absolvovať celý rad získavania povolení a dokumentov. V niektorých prípadoch a v závislosti od konkrétnej právnej formy podnikania to trvá aj niekoľko týždňov. Všetko vám to pomôže zjednodušiť a hlavne zrýchliť výhodné zakladanie spoločnosti, na ktoré sa špecializujú skúsené firmy.

Navyše je to lacné a vyhnete sa tak zbytočnej byrokracii, ktorá je stále, aj napriek elektronizácii mnohých služieb, veľká. Bude to pre vás úspešný a dobrý rozbeh, ktorý si môžete užiť.

Virtuálne sídlo na počkanie

Pri zakladaní spoločnosti by ste ju mali aj niekde registrovať, aby sa s danou adresou na konkrétnej polohe mohla zapísať do Obchodného registra SR. Povinnosť, ktorú udeľuje zákon, môžete veľmi rýchlo vyriešiť s požadovaným efektom a  vďaka virtuálnemu sídlu v Bratislave.

Podnikať a mať spoločnosť v hlavnom meste je snom každého majiteľa firmy, ktorý sa chce dostať do povedomia ostatných klientov alebo zákazníkov. Za prenájom takéhoto sídla zaplatíte len zlomok klasického nájmu, ktorý by vás vyšiel na niekoľko stoviek Eur mesačne.

Ak máte zaistenú prepravu tovaru, virtuálne sídlo s jeho dokonalým asistentom správy korešpondencie bude pre vás ideálnym riešením. S SMS notifikáciami o doručenej pošte, skenovaním pošty a všetkými dôležitými informáciami sa vám bude podnikať určite veľmi dobre. Minimálne v začiatkoch, ktoré sú vždy najťažšie.

Foto: pixabay.com

V redakcii odporúčame:

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4 000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!